Rodzice/prawni opiekunowie kandydatów do Samorządowego Przedszkola w Jastrzębi są proszeni o potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola poprzez wypełnienie wniosku i umieszczenie go w urnie znajdującej się w szkole lub przesłanie skanu dokumentu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                                               

                                                 Drodzy Rodzice sześciolatków!

 

Jeżeli chcecie zapisać dziecko do klasy pierwszej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jastrzębi, proszeni jesteście o wypełnienie wniosku i zgłoszenia. Ponadto Rodzice/Prawni Opiekunowie dzieci mieszkających poza obwodem naszej szkoły proszeni są o załączenie stosownych oświadczeń:

1. Oświadczenie o uczęszczaniu rodzeństwa kandydata

2. Kontynuacja nauki kandydata

3. Oświadczenie rodziców o pracy zawodowej, działalności gospod., nauce

4. Oświadczenie rodziców o zamieszkiwaniu krewnych w obwodzie szkoły

5. Oświadczenie rodziców o sytuacji dziecka, rodziny

zgodnie z załącznikiem nr 2 do Uchwały nr XXIII/124/2020 Rady Gminy Jastrzębia z dnia 22 stycznia 2020r. i przesłanie dokumentacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DYREKTOR ZESPOŁU SZKOLNO - PRZEDSZKOLNEGO W JASTRZĘBI ogłasza nabór dzieci do Projektu pn. "Zwiększenie edukacji przedszkolnej w Gminie Jastrzębia - utworzenie dwóch oddziałów przedszkolnych" na podstawie ZARZĄDZENIA nr 28/2019/2020 oraz ZARZĄDZENIA nr 23/2020 Wójta Gminy Jastrzębia z dnia 28 lutego 2020 r. w sprawie wprowadzenia regulaminu rekrutacji dzieci.

  • Wniosek rekrutacyjny z załącznikami dla 3 i 4 latka do pobrania.

Dla dzieci w wieku 5 i 6 lat potrzebne dokumenty: